Gemeente Grobbendonk voorziet helpende handen op begraafplaatsen voor Allerheiligen
Met Allerheiligen in het vooruitzicht zorgt de gemeente Grobbendonk voor extra ondersteuning op de begraafplaatsen.
Van 20 tot en met 31 oktober, telkens in de voormiddag van 8.00 tot 12.00u, zullen medewerkers aanwezig zijn op de begraafplaatsen van Grobbendonk, Het Hoog en Bouwel-Dorp. Zij helpen bezoekers bij praktische zaken zoals het dragen van bloemstukken en het netjes maken van de graven.
“Voor veel inwoners is het bezoek aan de begraafplaats rond Allerheiligen een belangrijk en vaak emotioneel moment. We willen hen daarin zo goed mogelijk ondersteunen en zorgen dat iedereen, die het nodig heeft, kan rekenen op helpende handen,” zegt burgemeester Marianne Verhaert. “Daarnaast wens ik iedereen veel sterkte en warmte die iemand moet missen.”
De gemeente vraagt bezoekers om geen bloemen of planten rechtstreeks in de bodem rond de graven te plaatsen. Op de begraafplaatsen zijn bloemhouders beschikbaar die achteraf ook weer verwijderd worden. Met deze praktische hulp wil Grobbendonk het voor inwoners zo comfortabel mogelijk maken om hun dierbaren te herdenken tijdens deze vaak moeilijke periode rond Allerheiligen."é